0
« Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias
 
 
Pristatymo sąlygos
 

 

Junonė prekes pristato tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Jei neradote reikiamos prekės ar norite užsakyti didesnį kiekį susisiekite su mumis adresu: info@junone.lt

Akcijos metu visi pristatymai mokami.

 

 

Paštu registruota pirmenybine siunta

 

Kaina: pristatymas paštu Lietuvoje  2,40 Eur. Perkant daugiau nei už 35.00 Eur, pristatymas nemokamas 

Vieta: siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių arba tiesiai nurodytu adresu. Tai priklauso nuo siuntos dydžio ir paštininko apkrovimo. Jei siunta palikta artimiausiame pašto skyriuje, Jūs į savo pašto dėžutę gausite pranešimą. Siuntą iš pašto skyriaus galima atsiimti tik su asmens tapatybę liudijančiu dokumentu.

 

 

Atsiimant siuntą LP express terminale

Kaina: pristatymas Lietuvoje į vieną iš LP express savitarnos terminalą 2,95 eur. Perkant daugiau nei 55 Eur pristatymas nemokamas.

Vieta: Pirkimo metu pasirinkite jums tinkamiausią pristatym o terminal (nurodykite jį pastabose).Pristačius siuntą į terminal Jūs būsite informuoti sms žinute, todėl būtinai nurodykite telefono numerį. Siuntos terminale saugomos 72 val

 

Siuntą pristatysime į namus

Kaina: pristatymas kurjeriu papildomai kainuoja 3,90 Eur. Perkant daugiau nei už 60.00 Eur, pristatymas nemokamas.

Vieta: pristatoma tiesiai klientui nurodytu adresu darbo dienomis 8-21 val.

 

Prekių pristatyma į ES šalis

Kaina 9,90 Eurų

Pristatome per 14-20 d.d. po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu ar į nuošalesnes vietoves siuntimas gali trukti ilgiau.

 

Pristatymas užsienyje už ES ribų

Kaina 14.90 Eurų.

Pristatome per 14-20 d.d. po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu ar į nuošalesnes vietoves siuntimas gali trukti ilgiau.

Akcijų metu pristatymo kaina  pagal pristatymo būdą (nėra minimalios sumos nuo kurios nesiskaičiuoja pristatymas)

Svarbu: nurodydami adresą, įrašykite TIKSLŲ savo pašto kodą. Jei jo nežinote, galite rasti čia bei telefono numerį (dėl pristatymo)

Atskirais atvejais pristatymo kainą galime perskaičiuoti dėl nestandartinių siuntos gabaritų ar didelio svorio (daugiau nei 2 kg).